DNA ÇEVRE

İnsanoğlunun bugüne dek kanıksadığı tüketim kültürünün doğal kaynakları ve yaşamı ne denli olumsuz etkilediği günümüzde hepimizin malumu. Ulusal ve uluslararası düzeyde gerçekleşen ve farkındalığı arttırmayı amaçlayan kampanya faaliyetleri bireyleri ekolojik ayak izlerini azaltacak yönde telkin ederken şirketler bazında da aksiyon almak ve kurumsal bir çevre kültürü yaratmak bizlerin yarınlara olan borcudur.

Bu doğrultuda, bütün canlıların ortak varlığı olan ekolojik çevrenin, sürdürülebilir kalkınma ilkeleri doğrultusunda korunmasına destek olmak amacıyla faaliyet gösteren DNA Ekolojik Çevre Yönetim Hizmetleri birimimiz ile sizlere etkin danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

2013 yılında DNA Çevre adı altında faaliyete başlayan birimimiz 2018 yılından bu yana DNA Ekolojik Danışmanlık Ltd. Şti. olarak birçok sektörde çevre ve sürdürülebilirlik üzerine yetkin danışmanlık hizmetleri vermektedir.  

Uzun yıllara dayanan bilgi birikimimiz ile sizlere Çevre Yönetimi Danışmanlığının yanı sıra Arıtma Yönetimi, Çevre Yatırımları Danışmanlığı, İnşaat ve Taahhüt Faaliyetleri hizmetleri de sunmaktayız.

Bize Ulaşın

Hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.