DNA İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri

DNA Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimimiz (OSGB), alanında yetkin İş Güvenliği Uzmanları, İşyeri Hekimleri ve Yardımcı Sağlık Personelleri ile işletmenizin dinamiklerini benimseyerek, sürdürülebilir ve sistem temelli İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetlerini sunmaktadır.

İş sağlığı ve güvenliği kültürünün geliştirilmesi, kurumsal bir zorunluluk olarak değerlendirilmelidir. Üretim ve hizmet faaliyetlerinin verimli olarak devam edebilmesi ancak sağlıklı çalışanlar ve güvenli çalışma ortamı ile mümkündür. 

İşletmenizin güvenli ve sağlıklı yarınları için makine ve ekipmanların risk düzeylerinin değerlendirilerek güvenli hale getirilmesi ve buna dair işletim yöntemleri geliştirilmesi önemlidir. Yanı sıra, çalışma ortamının hem çalışanlarınızın hem de müşterilerinizin sağlığına etkilerinin tespiti ve etmenlerin bilimsel bir vizyonla yönetimi de son derece gereklidir.

Bu kabuller doğrultusunda Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nca 298 sıra numarası ile yetkilendirilmiş DNA Ortak Sağlık ve Güvenlik  Birimimiz (OSGB) ile işletmenize özel geliştirilmiş, bilimsel ve vizyoner bir anlayışa sahip İSG Hizmetleri sunuyoruz. 

İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri, 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’nun 6. Maddesi gereğince yalnızca Türkiye Cumhuriyeti Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş olan Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimleri tarafından sunulabilmektedir. 

Bize Ulaşın

Hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.